Bilgisayarı Çağının Profesörleri İle Geçmiş Yüzyıllardaki Profesörler Arasındaki Farklar

2015 yılında kurulan Fransa merkezli girişim Bitit, “Herkes için Bitcoin” sloganıyla kredi kartı veya nakit ile Bitcoin almayı kolaylaştırıyor.

2015 yılında kurulan Fransa merkezli girişim Bitit, “Herkes için Bitcoin” sloganıyla kredi kartı veya nakit ile Bitcoin almayı kolaylaştırıyor. Kredi kartı ile 10 dakikadan daha kısa bir sürede Bitcoin satın anılabiliyor ve kripto paralar kullanıcıların adreslerine gönderiliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Bitit’in ana amacı; diğer e-ticaret ürünleri gibi Bitcoin satın almayı da kolay hale getirmek. Bitit Türkiye’de dahil olmak üzere şu anda 50’den fazla ülkede kullanılıyor. Bitit’in kullanılabildiği ülkelerde yaşayan Bitcoin meraklıları yalnızca bir kaç dakika içerisinde kredi kartı veya debit kartlarla online olarak site üzerinden Bitcoin satın alabilirler.

Güvenlik amacıyla kredi veya debit kart ile yapılacak satın alımlar kullanıcı başına haftalık 500 EURO ile sınırlandırılıyor. Şirket PCI en yüksek seviye güvenlik ve uyumluluk sertifikasına sahip, sitenin bu noktada yüksek güvenlik standartlarına sahip olduğu söylenebilir.

Hangi Programı Kullanmalı?

Video dosya boyutunu küçültmek için ücretsiz bir program bulmak işin en zor kısmı. Bu amaçla kullanabileceğiniz birçok farklı video dönüştürme ve video boyutu küçültme programı mevcut. Fakat ücretsiz ve ihtiyaç karşılayan bir programı seçmek istiyorsanız biraz araştırma yapmanız gerekiyor.

Biz video boyutu küçültme işlemi için açık kaynak koduna sahip ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Handbrake adlı programı tercih ediyoruz:

Sıradaki içerik:

Bilgisayarı Çağının Profesörleri İle Geçmiş Yüzyıllardaki Profesörler Arasındaki Farklar